Elfi – list i wideo od Mikołaja

poniedziałek, Listopad 14, 2016 17 2

Gdy w zeszłym roku zamawiałam list i wideo od Elfi, nie przypuszczałam, że zrobi taką furorę u nas w domu. List Lew trzymał pod poduszką a wideo chciał oglądać setki razy, najlepiej dziennie. W końcu w ramach kompromisu ustaliliśmy zasady na jakich będzie mógł je oglądać. Raz dziennie. Lew oglądał swój film dzień w dzień, aż do Wielkanocy… W związku z tym w tym roku nie mogłam się doczekać, kiedy Elfi ruszy ze swoją świateczną akcją.

W tym roku znów zdecydowałam się na list i wideo. Na tydzień przed zamówieniem listu Lew zasiadł do napisania Mikołajowi o swoich marzeniach, a ja wiedziałam, czego pragnie.  Marzenia tegoroczne zachwycają mnie umiarkowanie, ale przecież nie ja, tylko Mikołaj jestem adresatem marzeń małego człowieka.elfi2016-4
Wiedza o tym, co chce dostać dziecko  jest to bez znaczenia przy zamawianiu wideo, ponieważ podczas tworzenia wraz z Elfi wideo potrzebujemy zdjęcia listu dziecka, albo zdjęcia prezentu. Screenshot_2016-11-15-10-15-58Dodatkowo personalizujemy film ładując do edytora zdjęcia bliskich, pokoju dziecka i samego dziecka. Całość edycji filmu przez nas trwa zaledwie kilka minut, maksymalnie po 3 godzinach od zamówienia i opłacenia film trafia bezpośrednio na nasz adres mailowy.

Screenshot_2016-11-15-10-15-26
Mikołaj w filmie zwraca się do naszego dziecka po imieniu, wachlarz wyboru imion jest przeogromny. Lwie, z ust Mikołaja brzmi rewelacyjnie i powoduje, że Dziedzic z miejsca dostaje wypieków. Można również zamówić film czy list dla rodzeństwa, męża czy dziewczyny. I to jest niezła opcja, zwłaszcza w temacie listów dla dorosłych:D

elfi2016-16
Zarówno film z ubiegłego roku jak i tegoroczny zgrałam na płytę, jak Lew urośnie będzie miał niezapomnianą pamiątkę tego, o czym marzył, jak rósł i się zmieniał.

Przyznam się Wam, ze w zeszłym roku z ciekawości zamówiłam również list, który proponuje nasza Poczta. Powiedzieć, że byłam rozczarowana to mało. Kiepska jakość, tandetne wykonanie – w zasadzie mogłabym takiej jakości wydrukować na domowej drukarce, po prostu cienizna, a cena jak na taki produkt zupełnie nieadekwatna. Jeśli chcecie zamówić dzieciakom porządna niespodziankę, zdecydowanie polecam Elfi. A złota ręcznie odciskana pieczęć robi i na mnie wrażenie. Choć w sumie jeszcze większe robi dyplom. Lew odetchnął z ulgą, że jednak nie rózga będzie pod choinką a Mikołaj ma go na swojej liście grzecznych dzieci.IMG_20161114_184755

IMG_20161114_184959

Mam dla Was konkurs razem z Elfi, do wygrania jest  do wygrania jest wideo, a dla wszystkich pozostałych osób biorących udział w konkursie zniżka na list w wysokości 10%.

 O czym marzą Wasze dzieci? O co w tym roku proszą Mikołaja? Na Wasze komentarze czekam do 25 listopada.

zdjecie glowne

P.S. W związku z treścią listu napisanego przez Lwa był zabawny żart sytuacyjny. Mówię do Karola, że nie mogę pojąć, dlaczego mając szansę poproszenia Mikołaja o co dusza zapragnie, Lew wybiera małe lego, podczas gdy może prosić o wielki zestaw, i że jestem pod wrażeniem, że tak nieświadomie dba o nasz portfel;] Karol wybucha gromkim śmiechem, że Lew nie robi tego z troski finansowej i nie o wielkość pudełka tu chodzi a o wielkość klocka. Duże lego to duplo;]

Komentarze: 17
 • Zuzia
  Listopad 16, 2016

  Moja córka „marzy” o …. atlasie geograficznym. Bo ma potargany, a w szkole są takie fajne…. Mój syn chciał…. jajko z niespodzianką. I cóż ja mam począć? To takie codzienne rzeczy…. oni nic nie potrzebują. Mówią, że chcą tylko by mama była zawsze szczęśliwa, a tego Mikołaj przynieść nie może :) Pozdrawiam serdecznie. Zuzia

 • Marcelka
  Listopad 16, 2016

  Zdecydowanie o tęczowym kucyku z playdoh i o tym liście od elfi !! Tak działa na wyobraźnie, że Tosia chce żebym sprawdzała czy list do niej już jest :)

  • Marlena
   Grudzień 10, 2018

   Moja Tosia w tym roku tez dostała wideo od Mikołaja, Radość była przeogromna. od niedzieli córcia ogląda codziennie po kilka razy, a osobiste zalecenie, zawsze słuchaj rodziców czyni cuda. Tosia słucha się jak mało kiedy i już nie może doczekać się gwiazdki.

 • Manola
  Listopad 17, 2016

  W ubiegłym roku czytając na twoim blogu dałam się namówić …i nie żałuję.Dzieciaki były zachwycone.To takie jak bajka.Jest się tam gdzieś w mikołajowym świecie uczestnikiem takiego wydarzenia! Teraz nie wyobrażam sobie tego przedświątecznego oczekiwania dzieci bez listu od Mikołaja..Dziękuję za link.

 • cierp1enie
  Listopad 18, 2016

  Oj tak u nas film zrobił niesamowitą furorę! Jula oglądała ze wzruszeniem a i ja miałam łzy w oczach. W tym roku chcę zamówić film dla 2 dzieciaków :)

 • Siłaczka
  Listopad 21, 2016

  Aj, chcę na przyszły rok! Brzmi to cudnie. Szkoda, że ten mój kaczan jeszcze za mały ;)

  • Księżniczka w kaloszach
   Listopad 22, 2016

   Myślę, że nie za mały:D Serio, zobaczy swoje zdjecie na ekranie, mamę, tatę. Może warto w tym roku? P.S. Lew wstał jak zwykle dzis rano i po „cześć” padło sakramentalne pytanie „Mogę Mikołaja obejrzeć?”

 • Maria
  Listopad 22, 2016

  Teraz to mają dzieciaki fajnie…prawdziwa magia.I jak tu nie wierzyć w Mikołaja? Pamiętam czasy Mikołaja z wąsami i brodą z waty w butach podobnych jakie nosił tata…Chyba dam się ponieść fantazji i zamówię coś magicznego!

 • mammar
  Listopad 22, 2016

  A można zamówić list zbiorowy od rodziny? Na gwiazdkę dostaniemy między innymi jeden wspólny prezent.To będzie jeszcze bardziej wiarygodne :)

 • Zuzka
  Listopad 22, 2016

  Mam pytanko! Czy mogę zamówić filmik dzieciakom do przedszkola?Czy jest taka opcja aby było na filmie, że to do dzieciaczków np. z grupy ,,Motylków”? Dzięki za odpowiedź!

 • Joanna
  Listopad 22, 2016

  Moja córeczka marzy o domku dla lalek,takim z mebelkami, żyrandolem i łazienką.Domek już jest,teraz kompletujemy wyposażenie.To dla nas ogromne wyzwanie dopasować proporcje wyposażenia. Filmik to już będzie kropka nad i.:)

 • Magda
  Listopad 22, 2016

  Czy można marzyć tylko o klockach LEGO?Mój synek wciąż tak ma.I jak tu nie spełnić prośby napisanej w liście do Mikołaja po raz pierwszy osobiście?Urocze kulfony,litery drukowane pomieszane z pisanymi.Najpiękniejszy list na świecie.Będzie wypasione LEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!! a filmik jeszcze wzmocni wiarę w cuda!!!!!!!!!!!!!

 • Aga
  Listopad 22, 2016

  Moje dzieci marzą o psie /i nie tylko dzieci:)/.Wiemy jaka to odpowiedzialność.Ale film powalił mnie na łopatki i chyba będzie w końcu ten piesek…labradorek.W końcu i dorosłym też się należą spełnione marzenia.A filmik obowiązkowo musi być!

 • Kamila Blik
  Listopad 23, 2016

  Moje dzieci mają wiele marzeń. Dziewczynki pytały o liczbę zamawianych prezentów:) Doszliśmy do kompromisu i skończyło się na kilku.Na czele listy i tak królują lale:)

 • Justyna Tworkowska
  Listopad 24, 2016

  Mój szkrab jeszcze mały, ale jego bratanek ma całą listę zabawek, które by chciał jak to 4 latek, ale pozwolił Mikołajowi wybrać tylko niektóre :)

 • Księżniczka w kaloszach
  Listopad 28, 2016

  Zuzia „od atlasu”, Marcelka, Włodzimierz Koprowski, zapraszam na maila po odbiór kodów na wideo!

 • Glodzik
  Grudzień 28, 2016

  Slodziak ten Lew i juz!

Dodaj komentarz